1. Antwerpen
  2. Night Shift Antwerpen 2018

Night Shift
Antwerpen 2018

  • zaterdag 10 maart 2018
  • 16.00u - 4.00u
  • Waagnatie
    Rijnkaai 150, 2000 Antwerpen

Wat te verwachten op
Night Shift Antwerpen 2018

Night Shift 2018 verzamelt creatieve ondernemers voor een nieuwe manier van zaken doen, terwijl de dj op elke editie zorgt voor de perfecte vibes van de avond.

Startende ondernemers én gevestigde waarden komen er samen om op een inspirerende, informatieve en tegelijk informele manier kennis te maken met mensen, diensten en producten. 

Voor het zesde jaar op rij scheert het Night Shift-collectief hoge toppen in verschillende Belgische steden, en de evenementen hebben ondertussen een stevige reputatie opgebouwd.

Conversation Starter

Als bezoeker van Night Shift gebruik je de tool ‘Conversation Starter’ om de meest interessante mensen te ontmoeten.

Via deze tool zie je op voorhand wie er aanwezig is, welke expertise ze aanbieden en met welke vragen zij zitten. Met een klik stuur je een meeting-verzoek naar mensen die jij interessant vindt. Conversation Starter plant dan een tijdstip en een plaats voor deze meeting. Zo ga je voor relevante connecties, in plaats van stapels betekenisloze business cards.

Registreren voor Conversation Starter kan vanaf twee weken voor het event. Klik (rechts) op de link van de betreffende stad waar je je profiel kan aanmaken. 

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2018

Aiesec aiesec.be
FAEK plant your event www.faek.be
Fast Forward Events www.fastforward.events
Golden Heritage goldenheritagemaella.com
HN Bouwers hnbouwers.be
Idee Fiks www.ideefiks.be
Lemon www.lemon.be
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lightspeed www.lightspeedhq.be
My Sales Coach www.mysales.coach
Safe Security safesecurity.be
Sofie-Sticated www.sofie-sticated.be
Symphony Cloud www.symphony-cloud.eu
Telenet Business digitaleversnelling.be
Telenet Business digitaleversnelling.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com

Standhouders 2017

ADM Group www.admgroup.be
Alcobrands www.alcobrands.be
Amfora amfora.wine
Atelier V www.atelierv.be
Audience www.audience.me
Bambooti www.bambooti.be
Breakfastbox www.breakfastbox.be
BRYO www.bryo.be
Burocad www.burocad.be
byANOUK www.byanouk.com
Café Costume www.cafecostume.com
Calibrate www.calibrate.be
Chaqwa www.chaqwa.be
Chestnote chestnote.com
CityCubes www.citycubes.be
Cityhappyning www.cityhappyning.be
De Tuindoos www.detuindoos.be
Digital Creations Agency www.dca.lu
Dominique Peeters dominiquepeeters.be/nl
Elegnano www.elegnano.com
Engel & Volkers www.engelvoelkers.com
FAEK www.faek.be
Gingerwald www.gingerwald.be
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Ibiza Escapes www.ibiza-escapes.be
Imprint Weddings www.imprintweddings.be
Konvert www.konvert.be
Ku Leuven, Alumni Lovaniensis Antwerpen alum.kuleuven.be
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Make Your Own Spirit www.makeyourownspirit.com
Martha bvba www.martha-bvba.be
Minimum minimum.dk
Miraeus www.miraeus.com
Netwerk Ondernemen netwerkondernemen.be
OffSite Events www.offsite-events.be
PoenPoezen poenpoezen.be
POM justpom.it
Rebelgroup www.rebelgroup.be
Rosehip & Raspberry www.rosehip.be
Ruben-O www.ruben-o.com
Safe Security safesecurity.be/nl
Sharingbox www.sharingbox.com
Silverspoon www.silverspoon.be
Slow Holiday Homes www.slowholidayhomes.com
Soulmade www.soulmade.media
Stad Antwerpen www.ondernemeninantwerpen.be
Start it @kbc startit.be
Studio Legale www.studio-legale.be
Teamleader www.teamleader.be
The Closet www.thecloset.be
The Mobile Make-up Bar www.themobilemakeupbar.com
The Rabbit Hole www.therabbithole.be
Treespoke www.treespoke.com
Tsjing www.tsjing.eu
Vavato www.vavato.com
Verhamme + De Vel Architecten www.verhamme-devel.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com