1. Hasselt
  2. Night Shift Hasselt 2017

Night Shift
Hasselt 2017

  • zaterdag 21 oktober 2017
  • 14.00u - 5.00u
  • Grenslandhallen
    Gouverneur Verwilghensingel, Hasselt

Wat te verwachten op
Night Shift Hasselt 2017

De Grenslandhallen zullen omgetoverd worden tot een co-creatie platform voor zowel jonge ondernemers als gevestigde waarden.

Bijzonder aan Night Shift is dat het volledige event is opgebouwd rond een centrale dansvloer. Het event gaat namelijk door van 14u tot 5u ‘s ochtends en is een unieke mix van een zakelijk netwerkevent en een party.

Food wordt telkens voorzien door 2 lokale cateraars en daarnaast zijn er tal van bars om werkelijk alle zintuigen te prikkelen!

Van lokale ondernemers tot productlanceringen van internationale bedrijven. Night Shift zorgt voor een goede mix van lokale, nationale en internationale deelnemers en is telkens sterk lokaal verankerd. Night Shift beperkt zich steeds tot één organisatie of bedrijf per sector.

Vorige editie
van Night Shift

Standhouders 2017

Atelier V www.atelierv.be
Café Costume cafecostume.com
De Malle Koks demallekoks.be
Hello crowd! crowd.hellobank.be
Konvert www.konvert.be
Lucioles www.lucioles-champagnes.be
MAST www.mastdigital.be
Moore Stephens www.moorestephens.be
SARAH and housemates sarahandhousemates.com
Teamleader www.teamleader.be
Veronique Wijnants www.veroniquewijnants.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com

Standhouders 2016

Alcobrands alcobrands.be
ARTandADVICE www.artandadvice.com
BG Construct www.bg-construct.be
Carmetum www.carmetum.be
Dark www.dark.be
De Boulevard - Holiday Inn Hasselt www.hihasselt.com
De Malle Koks demallekoks.be
De Malle Koks demallekoks.be
Dmotion www.dmotion.eu
FAEK faek.be
Fioralba Huid en Figuurverbetering www.fioralba.be
Koffiebranderij GIMO www.gimocaffe.com
Konvert Office www.konvertoffice.be
Lamaco Technologies www.lamaco.net
Levi Party Rental www.levipartyrental.be
Lingerie Curtres www.curtres.be
LRM Limburg Startup www.limburgstartup.be
Lunetiq lunetiq.be
MaisonRouge www.maisonrouge.be
Miraeus www.miraeus.com
Mister Spaghetti www.mister-spaghetti.be
Moore Stephens www.moorestephens.be
NV Eddy Heleven Juweliers www.heleven.com
Odigo Advocaten www.odigo.eu
Overtime www.overtime.be
Peppe & Marcus www.peppe-marcus.be
PUUR puurgroen.be
Ready2improve www.ready2improve.be
Safe Security www.safesecurity.be
SARAH and housemates www.sarahandhousemates.com
Shopping 1 Genk www.shopping1.be
Slow Holiday Homes www.slowholidayhomes.com
Smart Living smart-living.be
Sonos www.sonos.com
Teamleader public.teamleader.be
Tsjing www.tsjing.eu
Veronique Wijnants, Stylist & Make-Up Artist www.veroniquewijnants.be
Vranken Pommery www.vrankenpommery.com
Wandman www.wandman.be
Wara www.wara.be
White Light www.whitelight.be
Wine Boutique - Boozeplace www.boozeplace.be